Geleneği yaşatan Temel, AAPEX gösterisinin başka bir bölümüne hazırlanıyor. Otomotiv endüstrisinin küresel liderleri, en iyi üreticiler, satış sonrası parça tedarikçileri, OEM’ler ve meraklıları, otomotiv satış sonrası odaklı etkinlikler için bir hafta bir araya gelecek.

Her zamanki gibi hemen hemen aynı, ancak bu sefer sanal.

AAPEX’in organizatörleri, geçmişte her zaman yaptıkları gibi, katılımcıların ve katılımcıların güvenliğini bir öncelik haline getirdiler ve bu yıl etkinliği tamamen sanal hale getirme kararı aldılar.

Halihazırda duyurulmuş olan uzun etkinlikler dizisi, AAPEX ekibi tarafından sergilenen şirketlerin ve katılımcıların tümünün bu deneyimden en iyi şekilde yararlanmasını sağlamak için sarf edilen sıkı çalışmanın bir göstergesidir.

Gösteriye katılıyorsanız, önceden kayıt olmanız gerekir.
Ve kayıt olmak ÜCRETSİZ.

 

 

Etkinliğe kaydolmak ve daha fazlası için buraya tıklayın.

Aralarından seçim yapabileceğiniz üç günlük çeşitli etkinlikler vardır. Açılış konuşmacısı etkinliklerinin ayrıntılı bir listesini görmek için burayı tıklayın. Tam programı görmek için buraya tıklayın.

Otomotiv endüstrisinin üst düzey liderleri, katılımcılarla iş görüşmeleri için hazır olacak.
Tüm Sanal Deneyime Katılan Katılımcıların listesi için buraya tıklayın.

Son olarak, sanal platformdan en iyi şekilde nasıl yararlanılacağına dair ayrıntılı bir genel bakış almak istiyorsanız, bu Sanal Platform Genel Bakışını çok yararlı bulabilirsiniz.

Her zaman olduğu gibi ve mümkün olan en erken zamanda herkesle bağlantı kurmayı dört gözle bekliyoruz, el sıkışmak, gülen yüzler, arkadaşlar, müşteriler, dost rakipler için binlerce kişi görmek, şirket logomuzun her yerde temsil edildiğini görmek için şov katına geri dönmeyi umuyoruz. gösteri yeri, AASA’nın OAC Global resepsiyonuna sponsorluk ve çok daha fazlası.

Otomotiv yenileme pazarı haftasında herkese yılın sağlıklı bir şekilde geri kalanı ve verimli toplantılar diliyorum.

Temel Conta.

 

AAPEX logo and all other show banners are owned by the show organizers. Temel is an exhibitor and has no direct affiliation with the organizing company.

Subscribe To Our Newsletter

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates from the auto industry and the Temel Gaskets team.

You have successfully subscribed!