Garlock® Sızdırmazlık Malzemeleri Temel Conta’da

 

 

Garlock® Sızdırmazlık Malzemeleri Temel Conta’dan temin edilebilir.

Garlock® Sızdırmazlık Malzemeleri ihtiyaçlarınız için de Temel ile iletişime geçebilirsiniz.

EnPro Industries’in bir yan kuruluşu olan Garlock® Sealing Technologies, Klozure Dynamic Seals ve diğer sızdırmazlık ürünlerini üretir. Garlock, on iki ülkede 14 tesisinde 1.887 çalışanıyla küresel bir yapıya sahiptir.

Temel, Türkiye iç pazarında Garlock® Sızdırmazlık Malzemeleri tüketicilerine kaliteli nihai ürün ulaştırmak için malzemelerin yanı sıra katma değerli hizmetler de sunmaktadır.

Garlock® Sızdırmazlık Malzemeleri, bir çok sektörde çeşitli uygulamalarda kullanılan sıvı ve gaz sızdırmazlığı çözümleri için malzemeler sağlar: petrokimya, kimyasal işleme ve rafine etme, kağıt hamuru ve kağıt, enerji üretimi, elektronik, çelik fabrikaları, gıda ve ilaç, madencilik ve orijinal ekipman üreticileri .

Temel, doğru ürünü seçme konusunda teknik destek sunabilmekte ve çeşitli malzeme türlerinin yanı sıra her bir sınıfın uzun vadeli performansı hakkında geri bildirim sağlayabilmektedir.

Temel’den temin edebileceğiniz Garlock® Sızdırmazlık Malzemeleri seçeneklerinden bazıları aşağıdaki listede yer almaktadır.

Ürün Katalogları

Garlock® conta, GYLON® yeniden yapılandırılmış PTFE, sıkıştırılmış fiber conta, GRAPH-LOCK® esnek grafit levha, THERMa-PUR Aşırı Sıcaklık contalama ve yüksek performanslı kauçuk levha ürünleri dahil olmak üzere geniş bir malzeme yelpazesinde sunulmaktadır.

GYLON®, endüstri genelinde ağır kimyasal hizmetler için tercih edilen malzeme olarak bilinen, zaman içinde test edilmiş kanıtlanmış bir üründür. Ayrıca, ürün patentli bir işlem kullanılarak termal olarak birleştirilebildiği için GYLON® conta boyutu bulunabilirliği neredeyse sınırsızdır.

Garlock’un sıkıştırılmış fiber conta malzemeleri, Yüksek Basınçlı Levha (HPS) işlemi olarak adlandırılan kanıtlanmış bir teknik kullanılarak üretilmektedir. Garlock ürününü diğer HPS ürünlerinden farklı kılan bir şey, çevre dostu olan tescilli bir VOC olmayan çözücü kullanılarak üretilme şeklidir.

 

GYLON EPIX® is a newly developed family of PTFE gaskets – patented, profiled surface for optimum sealing performance.

GYLON Group Image

Severe service PTFE gasketing

BLUE-GARD Family

Compressed Gasketing

Stress Saver Group

The Garlock® STRESS SAVER® family of products feature molded, raised ribs that help to create a tighter seal by concentrating the compressive load…

MULTI-SWELL Image

The only true “controlled swell sheet” available on the market today.

GRAPH-LOCK

Withstands high temperatures, high pressures, and aggressive chemicals. Proven fire safe

High Temperature Gasketing

Excels in the harshest conditions—intense heat, high pressure, saturated steam and hot oils. Laboratory tested for fire safety. Cut and sheet…

Inorganic Fiber Gasketing

Excellent thermal stability,oxidation resistance, reduced creep relaxation and improved torque retention

Vegetable Fiber Gasket

Low cost gaskets that utilize vegetable fiber for low pressure, low temperature applications.

Utility Grade Gasketing

Excellent sealability,thermal stability for utility and general service applications. Compressed non-asbestos (CNA) fiber sheet

 

Daha fazla bilgi için lütfen Temel ile iletişime geçiniz.

 

* Garlock® Sızdırmazlık Malzemeleri yukarıda listelenen malzemelerin üreticisidir ve Temel, hammaddenin marka adı veya menşei konusunda herhangi bir iddiada bulunmamaktadır. Temel, üretiminde yukarıda listelenen ürünleri kullanarak nihai ürünü sunmakta ve malzemeyi işlenmemiş haliyle rulo halinde veya özel ölçülerde kesilmiş levha olarak sunmaktadır.

* Ürün açıklamalarında belirtilen tüm tescilli ticari markalar ve logolar yalnızca bilgilendirme ve referans amaçlı belirtilmiştir. Temel, bu markaların mülkiyetini iddia etmemektedir, belirtilen markalar ve tescilli ürün isimleri, ilgili şirketlere aittir.

Subscribe To Our Newsletter

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates from the auto industry and the Temel Gaskets team.

You have successfully subscribed!